Biografija učiteljice Ivane Capek

Zovem se Ivana Capek i magistra sam primarnog obrazovanja. Rođena sam 20. siječnja 1986. godine u Koprivnici, gdje sam i pohađala osnovnu i srednju školu. Uz redovno osnovno obrazovanje, završila sam i osnovnu glazbenu školu.  Nakon gimnazije nekoliko sam mjeseci radila kao Au-pair u Londonu (2005.). Nakon toga upisala sam Učiteljski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, odsjek u Čakovcu, a odmah nakon završetka studija (2010.) zaposlila sam se u jednoj gradskoj školi u Koprivnici kao učiteljica pripravnica razredne nastave.  Od 2010. do danas radim u struci. U slobodno vrijeme volim putovati, družiti se s prijateljima, boraviti u prirodi, igrati razne sportove, volontirati… Izuzetno me raduje nova sredina u koju dolazim i susret s novim učenicima. Veselim se svim aktivnostima koje ćemo raditi.