Hrvatski filmovi na Internacionim danima filma u Hanau

U Hanau se od 11. do 17. listopada 2012. u kinu Kinopolis održava internacionalni filmski festival “1. internationale Hanauer Filmtage 2012.” na kojemu će se prikazivati 4 hrvatska filma: Koko i duhovi, Odredište nepoznato, The show must go on i Ćaća.

Za naše učenike preporučamo dječji film Koko i duhovi snimljen prema istoimenom romanu poznatoga hrvatkog pisca za djecu – Ivana Kušana. Koko i duhovi progovara o zgodama i nezgodama Ratka Milića “Koka” koji se seli iz sela u grad gdje stječe nove prijatelje, no kada upadne u nevolju, zatražit će pomoć onih “starih”. Stan u koji se Koko useljava sa svojom obitelji pripadao je Vinceku, starom škrtcu čija je smrt obavijena velom misterije. Film će pokušati odgovoriti na pitanje postoje li duhovi i hoće li Koko uz pomoć svojih prijatelja razriješiti misterij Vincekove smrti.

Iskoristite ovu jedinstvenu priliku i pogledajte hrvatske filmove u kinu!

Koko i duhovi
Hrvatska/Kroatien 2011
Regie/Režija: Daniel Kušan
Dauer/Duration: 90 Min.
Altersfreigabe/from Age: empfohlen ab 8 Jahren/8
Sprache/Language: Kroatisch/Croatian
Untertitel/Subtitles: Englisch/English

Sve informacije o filmskom festivalnu možete pronaći u programu festivalaFilmtage_Programmheft_2012(1).