Likovni natječaj: Iserlohn – Neu-Isenburg – Zadar 2017.

Likovni natječaj Iserlohn – Neu-Isenburg – Zadar 2017. na temu „Moj dom je svako mjesto gdje moja obitelj spusti sidro“ raspisuje se za djecu Hrvata u iseljeništvu i djecu iz Hrvatske u dobi od 1. do 8. razreda osnovne škole.

Natječaj i izložba likovnih radova hrvatskih učenika iz cijeloga svijeta održat će se u Njemačkoj i Hrvatskoj u suradnji internetskog portala Hrvatski Glas Berlin, Hrvatske nastave Hessen i Osnovne škole Zadarski otoci Zadar.

Proglašenje najboljih radova održat će se u Gradskoj galeriji u Iserlohnu do kraja ožujka 2017. godine.

Izložba radova održat će se u Neu-Isenburgu u travnju 2017. godine.

Bit će nagrađena po tri učenička rada u kategorijama od 1. do 4. razreda i od 5. do 8. razreda.

Tehnika: kombinirana tehnika, kolaž, tuš, flomaster…

Format: A4

Rok prijave: 15. veljače 2017. godine

Svaki rad na poleđini treba sadržavati sljedeće podatke:

• ime i prezime učenika
  • razred
  • adresu i naziv škole
  • ime i prezime mentora

(Podatci na poleđini trebaju biti ispisani velikim tiskanim slovima.)

Radove poslati na adresu:

Ankica i Ante Karačić, Stormstr. 3, 58640 Iserlohn, Deutschland

Za dodatne informacije možete se obratiti organizatorima: Ankica i Ante Karačić, Stormstr. 3, 58640, Iserlohn, Deutschland, a.karacic@gmx.de ili big-k.de

Medijski pokrovitelji:

croatia.org, Hrvatski Glas Berlin, zbornica.com