Održan je sastanak Roditeljskog i Nastavničkog vijeća

Sastanak Roditeljskog i Nastavničkog vijeća Hrvatske nastave Hessen održan je u prostorijama Hrvatske katoličke misije u Kelkheimu u petak, 26.04.2013., u 19.00 sati.

Točke dnevnog reda sastanka:

1. Dogovor o organizaciji Sportskih susreta Hrvatske nastave Hessen  09.06.2013. na terenima FC Croatie iz Griesheima

2. Izvješće o zajedničkom računu Vijeća roditelja

3. Razno    – prijedlozi o načinu  sufinanciranja sljedeće šk. godine

– obilježavanje Majčinog dana

– učeničke knjižice na hrvatskom jeziku i potvrde njemačkim školama za kraj šk. god.

Sastanak je protekao u ugodnoj i kreativnoj atmosferi. Pozvalo se na bolju komunikaciju između roditelja putem e-maila. Izabran je Organizacijski odbor Sportskih susreta kojega čine sve četiri učiteljice, predstavnici roditelja: Brigita Prce (Griesheim), Monika Adžamić (Bergen Enkheim), Senija Sieber-Ivandić (Eschborn), Klaudija Lukač (Rüsselsheim) i učitelj njemačke škole iz Griesheima  Oliver Zeko. Za sljedeću školsku godinu najavljeno je otvaranje novih nastavnih mjesta u Hessenu, dolazak novih učiteljica iz Hrvatske, kao i odlazak učiteljice Moslavac.