Predavanje o izradi web stranice

Poštovani roditelji, draga djeco!

Naša web stranica, aktivna je više od mjesec dana. Željeli bismo u njen rad uključiti što je moguće više učenika. Stoga smo organizirali tribinu na tu temu.

Pozivamo sve starije učenike (od 5. do 10. razreda) i njihove roditelje na predavanje o izradi web stranice.

Kako napraviti web stranicu, načini na koji se učenici mogu uključiti u njeno uređivanje, kako pritom učiti hrvatski jezik i zabaviti se? To su samo su neka od pitanja na koja će nam odgovore dati stručnjak za to područje, programer gdin. Igor Bujanović.

Predavanje će se održati u subotu, 10. ožujka 2012. s početkom u 14h u Hrvatskom domu Franjo Kuharić, Holstein Str. 15, 65 187 Wiesbaden (prostorije Hrvatske katoličke misije Wiesbaden).

Veselimo se Vašem dolasku!

Vaše učiteljice