Priredbe i likovne radionice u 1. polugodištu šk. god. 2015./2016.

Učenici Hrvatske nastave Hessen i Saarland pripremili su za svoje roditelje i druge uzvanike prigodne programe povodom blagdana Svetoga Nikole i Božića te ih izveli na priredbama održanim u školama ili u suradnji s hrvatskim katoličkim župama i hrvatskim udrugama. Programi su bili raznoliki te su obuhvaćali različite tematske cjeline predstavljene recitacijama, igrokazima, pjesmama itd. Učenici iz Saarbrückena čak su imali i čast družiti se sa svetim Nikolom koji ih je nagradio darovima.

Ushićenje zbog dolaska Božića učenici su na božićnim likovnim radionicama, uz pomoć svojih učiteljica i roditelja, pretočili u kreativan rad izrađujući čestitke i različite ukrase: snjegoviće, cupcakes ukrase za božićno drvce, anđele, licitarska srca, svjećnjake itd.

Fotografije s priredbi i likovnih radionica potražite u našoj galeriji.