Sportski susreti Hrvatske nastave Hessen 09.06.2013.

Dragi Jelenovci, Anetovci, Vedranovci i Smiljanovci, roditelji te ostali posjetitelji turnira,

hvala vam na sudjelovanju na našim prvim Sportskim susretima koji su bili iznimno uspješni – prepuni emocija i sportskog duha. Nadamo se da ste se svi lijepo zabavili!

Članak o Sportskim susretima Hrvatske nastave Hessen izaći će u Večernjem listu u utorak (11.6.), Maxxu (15.6.) te u novom bronu Fenixa (za srpanj 2013.). Fotografije možete pogledati  na našoj web stranici u rubrici Galerije – fotografije – Koordinacija Hessen.

Hrvatska nastava Hessen organizirala je uz pomoć i stručnu podršku FC Croatie iz Griesheima za sve svoje učenike i njihove roditelje  Sportske susrete Hrvatske nastave Hessen.

Učenici su igrali sportske igre nogomet ili graničara. Na kraju dječjih igara organizirala se nogometna utakmica roditelja (očeva) Hrvatske nastave Hessen i momčadi FC Croatie iz Griesheima.

Dana: 09.06.2013. s početkom od 14.00 sati

Mjesto: sportski tereni FC Croatie Griesheim, Im Dürrenkopf 3, 64 347 Griesheim ( kod Darmstadta)

Medijski pokrovitelji: Večernji list, Max i Fenix

Svi sudionici Sportskih susreta dobili su zlatne medalje Državnog ureda za Hrvate izvan domovine i vrijedne negrade.

autogram karte:
Lakic        Eintracht Frankfurt
Rakitic      Schalke Saison 08/09
Klasnic      Mainz 05

knjige:
Hrvatski pravopis
Sveto pismo Novoga zavjeta

cd-i:
The album 2007.god., tipa zabavne muzike

Garantiramo lijep i ugodan provod, kako za male tako i velike!