Raspored sati


 

 

 

Nastava se održava u navedenim nastavnim mjestima i traje 2 školska sata tjedno  po nastavnoj skupini.

1. nastavna skupina (u većini mjesta od 14.00 do 15.30 h) – mlađi učenici (od 1. do 4. razreda)

2. nastavna skupina (u većini mjesta od 15.30 do 17.00h) – stariji učenici (od 5. do 10. razreda)

 

 

Nastavna mjesta u Hessenu i Saarlandu

PODATCI O ŠKOLAMA  U KOJIMA SE ODRŽAVA HRVATSKA  NASTAVA U  HESSENU I SAARLANDU U ŠKOLSKOJ GODINI  2017./2018.

 

1. BAD HOMBURG – „Landgraf-Ludwig-Schule“

Rathausstr. 2- 6

61 348 Bad Homburg

Tel. 06172 297 07

Raum: O. 80

učiteljica: Morana Dujmović

 

2. BAD SODEN – „Theodor-Heuss-Schule“

Sulzbacher Str. 5

65 812 Bad Soden

Tel. 06196 65 925

Raum: E111

učiteljica: Smiljana Veselić-Vučina

 

3. BAD VILBEL – „Georg-Büchner-Gymnasium“

Saalburgstr. 11

61 118 Bad Vilbel

Tel. 06101 542 570

Raum: C421

učiteljica: Morana Dujmović

 

4. DARMSTADT – „Mornewegschule“

Hermannstr. 21

64 285 Darmstadt

Tel. 06151 133418

Raum: 109

učiteljica: Ivana Capek

 

5. DREIEICH – „Heinrich-Heine-Schule“

Lindenstraße 20

63303 Dreieich

Tel. 06103 303323

Raum: 130

učiteljica: Lidija Bodalec

 

6. ESCHBORN – „Hartmutschule“

Pestalozzistr. 7-11

65 760 Eschborn

Tel. 06196 95 40 950

Raum: Aula

učiteljica: Morana Dujmović

 

7. FRANKFURT – BERGEN-ENKHEIM – „Schule am Hang“

Am Bächelchen 23

60 338 Frankfurt am Main

Tel. 06109 35488

Raum: 33 (Pav. 3)

učiteljica: Morana Dujmović

 

8. FRANKFURT – BORNHEIM – „Kirchnerschule“

Berger Straße 268

60385 Frankfurt am Main

Tel. 069 21235293

Raum: 13

učiteljica: Ivana Capek

 

9. FRANKFURT – HEDDERNHEIM – „Robert-Schumann-Schule“

Heddernheimer Kirchstraße 13

60439 Frankfurt am Main

Tel. 069 212 38734

Raum: 24

učiteljica: Lidija Bodalec

 

10. FRANKFURT- NIED – „Friedrich-List-Schule“

Heusingerstraße 14

65934 Frankfurt am Main

Tel. 069 38 01 00 22

Raum: 101

učiteljica: Lidija Bodalec

 

11. FRANKFURT – NIEDERURSEL – “Erich-Kästner-Schule”

Praunheimer Weg 44

60 439 Frankfurt am Main

tel. 069 212 345 15

Raum: B5 (HA)

učiteljica: Sanja Banović

12. FRANKFURT – OBERRAD – „Gruneliusschule“

Wiener Straße 13

60599 Frankfurt am Main

Tel. 069 212 35294

Raum: 001

učiteljica: Sanja Banović

 

13. FRANKFURT – PREUNGESHEIM – „Liesel-Oestreicher-Schule“

Boskoopstr. 6

60 435 Frankfurt ( Preungesheim )

Tel. 069 212 73 477

Raum: S.306 i S 0.38

učiteljice: Lidija Bodalec, Ivana Capek

 

14. GIEßEN – „Goetheschule“

Am Westanlage 43

35 390 Giessen

Tel. 0641 3062536

Raum: 302

učiteljica: Marina Beroš

 

15. GRIESHEIM – „Gerhart-Hauptmann-Schule“

Goethe Str. 99

64 347 Griesheim

Tel. 06155 87 540

Raum: D4

učiteljica: Sanja Banović

 

16. HOFHEIM – „Pestalozzi Schule“

Ostendstr. 13

65 719 Hofheim am Taunus

Tel. 06192 96 730

Raum: aula

učiteljica: Lidija Bodalec

 

17. KASSEL – „Dorothea-Viehmann-Schule“

Korbacher Str. 26

34 134 Kassel (Niederzwehren)

Tel: 0561 423 98

Raum: 13

učiteljica: Ivana Capek

 

18. KASSEL – „Losseschule“

Eichwaldstr. 68

34 123 Kassel  (Bettenhausen)

Tel: 0561 532 72

Raum: 14

učiteljica: Ivana Capek

 

19. KELKHEIM – „Grundschule In den Sindlinger Wiesen“

Danziger Str. 1

65 779  Kelkheim

Tel. 06195 99 00 80

Raum: B112

učiteljica: Aleksandra Đurić

 

20. KÖNIGSTEIN – „Grundschule Königstein“

Jahnstr. 1

61 462 Königstein/ Ts

Tel. 06174 21 538

Raum: Musikraum

učiteljica: Smiljana Veselić-Vučina

 

21. LANGEN – „Ludwig-Erk-Schule“

Bahnstr. 40

63225 Langen

Tel. 06103 22369

Raum: A6

učiteljica: Aleksandra Đurić

 

22. NEU-ISENBURG –  „Brüder-Grimm-Schule“

Waldstraße 101

63 263 Neu-Isenburg

Tel: 06102 884 773

Raum: 110

učiteljica: Aleksandra Đurić
 

23. OFFENBACH –  „Mathildenschule“

Mathildenstr. 30

63065 Offenbach am Main

Tel: 069 80652145

Raum: B. 1.08

učiteljica: Aleksandra Đurić

 

24. RODGAU – „Münchhausen-Schule“

Alfred Delp Str. 2

63 110 Rodgau (Hainhausen)

Tel: 06106 16 535

Raum: 03 – 1.OG-03

učiteljica: Sanja Banović

 

25. RODGAU – „Geschwister-Scholl-Schule“

Am Sportfeld

63 110 Rodgau

Tel: 06106 286760

Raum: 01-eg-01

učiteljica: Morana Dujmović

 

26. RÜSSELSHEIM – „Grundschule Königstädten“

Forsthausstraße 11

65 428 Rüsselsheim

Tel. 06142 301730

Raum: vanjska učionica

učiteljica: Sanja Banović

 

27. SAARBRÜCKEN – „Friedrich-List-Schule, KBBZ Saarbrücken“

Stengelstr. 29

66117 Saarbrücken

Tel.

Raum: 05

učiteljica: Lucija Šarčević

 

28. WIESBADEN – „Elly-Heuss-Schule“

Platz der Deutschen Einheit 2

65 185 Wiesbaden

Tel. 0611 312249

Raum: 212

učiteljica: Marina Beroš