REZULTATI NATJEČAJA „U ZAGRLJAJU MOJE MAME“

Učenici Hrvatske nastave Hessen uspješno su sudjelovali na literarno-likovnom natječaju učenika osnovnih i srednjih škola „U zagrljaju moje mame“, koji je i ove godine organizirao Katehetski ured Splitsko-makarske nadbiskupije. Natječaj je trajao od 15. studenoga 2017. do 22. siječnja 2018. godine.
Likovni i literarni radovi bili su inspirirani majčinstvom i učenici su mogli izabrati više okvirnih tema. Najuspješniji radovi su nagrađeni, a širi izbor odabranih literarnih i likovnih radova objavljen je u prigodnom zborniku. Ističu se literarni radovi Nine Mamuzić, 3.r., Bad Vilbel, Benedikta Petrovića, 7.r., Bad Soden, Pabla Ruiza Radomilje, 5.r., Bad Soden, Andreje Baškarić, 6.r, Preungesheim II., te likovni radovi učenika Matea Hercega, 1.r., Eschborn i Luke Oldenkotta, 3. r., Wiesbaden. Svi nagrađeni radovi naših učenika objavljeni su u spomenutom zborniku.
Čestitke našim učenicima i njihovim mentoricama!

Leave a Reply