Važna obavijest

Ove nedjelje, 24.6. 2012. održat će se kazališne predstave u Wiesbadenu i Kelkheimu.

Pozivamo sve učenike hrvatske nastave i sve članove njihovih obitelji na kazališnu predstavu „Kuhajte s Martom“ koju izvodi hrvatsko amatersko kazalište “Putujuća scena”  iz Stuttgarta. Žanr predstave je komedija, predstava traje 1h, ulaz je besplatan.

Pozivamo roditelje da nam pomognu u organizaciji i da na predstavu donesu kolače koje ćemo dijeliti uz donacija (Spende). Sav novac od donacije ide za troškove predstava i dvorana.

Kazališne predstave će se održati na sljedećim adresama:

Kelkheim: dvorana u Gemeidezentrum St. Dionysius Gemenide u 15:30h

adresa: Am Kirchplatz 11, Kelkheim (Taunus)

Wiesbaden: dvorana St. Killian u 19h

adresa: Holsteinerstr. 15a, Wiesbaden

Također, molimo sve učenike da dođu sljedeći tjedan na hrvatsku nastavu kako bismo im mogli uručiti učeničke knjižice. Učenici koji imaju hrvatsku nastavu petkom, dobit će učeničke knjižice ovaj tjedan, tj. 22. lipnja.