3. Sportski susreti HNH i humanitarna akcija “Maestral”

Hrvatska nastava Hessen i ove školske godine organizira sportske susrete za svoje učenike i njihove roditelje. Učenici će se natjecati u nogometu i graničaru; mame mogu također igrati graničar, a tate će se okušati u povlačenju užeta.

3. Sportski susreti Hrvatske nastave Hessen održat će se u nedjelju, 28. lipnja 2015. godine, s početkom u 14.00 sati, na sportskome terenu SV Croatia iz Griesheima na sljedećoj adresi:

Im Dürrenkopf 3

64 347 Griesheim (kod Darmstadta)

U sklopu sportskih susreta organizirat će se humanitarna akcija za pomoć Dječjem domu Maestral iz Splita, u kojemu su smještana djeca bez roditelja i djeca bez odgovarajuće roditeljske skrbi. Prema riječima ravnatelja doma, jako su im potrebne dobro očuvane školske torbe, ruksaci, manje putne torbe za djecu, lopte, peraje za plivanje, reketi za badminton i stolni tenis, dresovi, ali i dobro očuvane igračke za djecu predškolskoga i školskoga uzrasta, stoga molimo sve koji imaju štogod od tih stvari, a da im više nisu potrebne, da se odazovu ovoj akciji.

Veselimo se zajedničkom druženju te unaprijed zahvaljujemo svima koji će se odazvati humanitarnoj akciji!

Vaše učiteljice