Obavijest o kazališnoj predstavi „Gospođica Neću“

Hrvatska nastava Hessen u suradnji s katoličkim župama u Frankfurtu na Majni i Kelsterbachu organizira izvođenje kazališne predstave Gospođica Neću nastale prema poznatoj priči Sunčane Škrinjarić, u kojoj je glavni lik djevojčica Mina.
Ona ima sedam godina i ima jednu vrlo neobičnu naviku: odbija sve oko sebe, dok jednog dana cijeli svijet ne počne odbijati nju. Kako Mina odrasta, s vremenom prestaje govoriti „Neću!“ i počinje govoriti „Hoću!“. Gledatelji uče što se događa ako tvrdoglavo odbijaju i što se prihvaćanjem mijenja na bolje.
Predstava u izvedbi Gradskog kazališta Scena „Gorica“ služi kao mali edukativni priručnik pri rješavanju svakodnevnih razmirica između djece i roditelja.
S veseljem pozivamo sve učenike hrvatske nastave i sve članove njihovih obitelji na jednu od sljedećih izvedbi kazališne predstave Gospođica Neću.

Prva izvedba:
subota, 2. 2. 2019. u 16.30 sati
Hrvatski katolički centar Frankfurt/M (dvorana)
Rüsterstr. 5
60 325 Frankfurt na Majni

Druga izvedba:
subota, 2. 2. 2019. u 18.00 sati
Hrvatski katolički centar Frankfurt/M (dvorana)
Rüsterstr. 5
60 325 Frankfurt na Majni

Treća izvedba:
nedjelja, 3. 2. 2019. u 16.30 sati
Mehrzweckhalle Nord (dvorana)
Am Schlossplatz
65 451 Kelsterbach

Dođite i uživajmo zajedno u predstavi!
Vaše učiteljice