Pomoć školi u Gunji

Osnovnoj školi “Antun i Stjepan Radić” iz Gunje donirali smo 350 pernica, školski pribor, školske torbe te nastavna pomagala (multifunkcionalni aparati). Marijana Blažević, predsjednica Vijeća roditelja Hrvatske nastave Hessen, i Smiljana Veselić-Vučina, koordinatorica Hrvatske nastave Hessen, uručile su donaciju ravnatelju škole, gospodinu Stipici Mišuri, 14. kolovoza. Većina doniranih sredstava prikupljena je dobrovoljnim prilozima roditelja na 2. Sportskim susretima Hrvatske nastave Hessen koji su održani 19. srpnja u Griesheimu kod Darmstadta. Našoj humanitarnoj akciji pridružili su se Sportsko društvo Croatia iz Griesheima te Hrvatska kulturna zajednica iz Wiesbadena.

Zahvaljujemo svima koji su svojim prilozima barem malo uljepšali početak nove školske godine učenicima iz Gunje!