U Offenbachu održan književni susret sa Sonjom Zubović

Zagrebačka književnica Sonja Zubović, članica Društva hrvatskih književnika i Društva književnika za djecu i mlade, u utorak, 4. listopada 2016. godine održala je književni susret i druženje s učenicima koji hrvatsku nastavu pohađaju u Mathildenschule u Offenbachu na Majni. Književni susret omogućen je suradnjom Grada Zagreba i Hrvatske kulturne zajednice Mainz.

Gđa Sonja Zubović predstavila je svoje knjige za djecu te vrlo interaktivnim pristupom stvorila opuštenu atmosferu i pozvala učenike na ples uz dvije njezine uglazbljene pjesme. Učenici su književnici postavili brojna pitanja te će intervju biti objavljen u školskome časopisu Školarac na kraju školske godine. Nakon fotografiranja i potpisivanja knjiga svi su otišli s osmjesima na licima.

Više o susretu možete pročitati na mrežnim stranicama magazina Fenix te pogledati fotografije u našoj galeriji.