6. sportski susreti HN Hessen

Hrvatska nastava Hessen i ove školske godine organizira sportske susrete za svoje učenike i njihove roditelje. Učenici će se natjecati u nogometu i graničaru. Mame mogu također igrati graničar, a tate će se okušati u igranju nogometa. Pobjednička ekipa mama igrat će finalnu utakmicu protiv učiteljica hrvatske nastave.

6. sportski susreti Hrvatske nastave Hessen održat će se u nedjelju, 03. lipnja 2018. godine, s početkom u 12.00 sati, na sportskim terenima SV Croatia iz Griesheima na sljedećoj adresi:

Im Dürrenkopf 3
64 347 Griesheim (kod Darmstadta)

Posebno smo počašćeni i ponosni što je pokrovitelj svih nagrada za natjecatelje Središnji ured za Hrvate izvan RH čiji predstavnici, između ostalih cijenjenih gostiju, svake godine svojom prisutnošću daju podršku našim susretima.

Veselimo se zajedničkom sportskom druženju!
Vaše učiteljice