Priredbe i likovne radionice u 1. polugodištu šk. god. 2017./2018.

Učenici Hrvatske nastave Hessen i Saarland pripremili su za svoje roditelje i druge uzvanike prigodne programe povodom blagdana Svetoga Nikole i Božića te ih izveli na priredbama održanim u školama. U suradnji s hrvatskim katoličkim župama i hrvatskim udrugama priredbe su održane u Rüsselsheimu, Frankfurtu, Kloppenheimu, Giessenu, Kasselu, Wiesbadenu i Saarbrückenu. Naši učenici su sudjelovali i u priredbi u Hrvatskoj Katoličkoj misiji Main-Taunus-Hochtaunus u Kelkheimu. Programi su bili božićne tematike s raznim recitacijama, igrokazima, pjesmama i plesom.
Božićno veselje i pripreme za slavlje nastavile su se i na božićnim likovnim radionicama. Uz pomoć svojih učiteljica i roditelja učenici su izrađivali čestitke, različite ukrase za božićno drvce, anđele, svjećnjake itd.

Fotografije s priredbi i likovnih radionica potražite u našoj galeriji.

Leave a Reply